סדנאות מקצועיות

כולנו מחפשים מידע סביבנו, באינטרנט, ברשתות החברתיות וכן, יש כאלה שעדיין הולכים לספריה.
קהילת הכושר הפונקציונלי והקרוספיט בארץ גדלה בקצב מסחרר, עוד ועוד מועדונים נפתחים והידע הרב שנצבר לאורך השנים לרוב נמצא אצל החבר’ה הוותיקים יותר, המתחרים ששנה אחרי שנה מעפילים לתחרות הRFA – אליפות ישראל בכושר גופני, החבר’ה האלה שחלקם כבר הפכו למאמנים הם מאגרי ידע אנושיים שאין להם תחליף באף מקום כמעט. לכל אחד ואחת מהם יש את התובנות שהביאו אותם לרמות האלה, להתחרות או לאמן ברמות הגבוהות ביותר, לנו כקהילה וכמתאמנים נשאר רק לנצל זאת! להקשיב, ללמוד וליישם. כל אחד בתחום שמעניין אותו – תוכנית האימונים, מניעה והתמודדות עם פציעות, התגברות על תרגילים “בעייתיים” או אף תזונה נכונה לקראת ואחרי אימונים.
מעבר להיותם מתחרים או מאמנים מצוינים הם גם אנשים מדהימים, צבעוניים, מעניינים וצנועים שמשקיעים ותורמים מזמנם.
המיזם T. ab – Talk about “סדנאות מעוררות השראה”, מתחיל במועדון שלנו ובא לפני הכל מהרצון להוקיר תודה לחבר’ה האלה שצמחו בתוכנו וגדלו עם הקהילה ואנו בטוחים שעוד ועוד מועדונים יזמינו את החבר’ה האלה אליהם למועדון לסדנאות אורח – כולם מרוויחים!
בכדי לאפשר ליותר מתאמנים להגיע ולקחת חלק בסדנה המרתקת, בחרנו לקיים אותה בשני מחזורי אימון -בקבוצה קטנה ואינטימית יותר כך שכולם מרוויחים והרצאה בה יהיו שני המחזורים יחד. התכנים בסדנה – גם באימון וגם בהרצאה, יקבעו על ידי מעבירי הסדנה.