הי חברים, המועדון שלנו מקיים כבר שנים יחס אישי והוגן עם כל המתאמנים
“אנחנו מאמנים אנשים לא מנויים” הכל מתקיים בשקיפות מלאה
ומתן תשובות ישירות לכל שאלה בכל נושא ועניין.

בכדי לשמר את המצב הקיים שאנחנו המועדון והמתאמנים כל כך אוהבים,
כתבנו את תקנון המועדון.  מטרתו ליצור שקיפות וליישר קו בין כל המתאמנים לגבי הזכויות שלכם והחובות שלכם במועדון.  אנו מאמינים כי שני הצדדים רוצים לקיים מערכת שוויונית והוגנת מתוך התחשבות באחר, שתאפשר לכולנו להמשיך ולהתמקד בדברים החשובים באמת במועדון – לאמן ולהתאמן בכיף ובאווירה מטורפת.

כללי
קרוספיט יקנעם הינו מרכז מקצועי לכושר גופני, אנחנו מתעסקים בפיתוח יכולות גופניות במגוון הרחב ביותר. תכנית הכושר המוצעת היא תכנית כושר גופני אינטנסיבית, המלווה לעיתים בקושי פיזי ומנטלי וכשאר תכניות האימונים מלווה בסיכון לפציעות ותאונות.
עליכם להכיר בחשיבות כללי הבטיחות באימונים ולהתחייב להקפיד על יישומם.
צוות המועדון יעשה כל מאמץ להכשיר אתכם לפעילות וייתן לכם כלים שתוכלו להגיע לתוצאות ריאליות והישגים. יחד עם זאת אתם האחראים הבלעדיים על בריאותכם ועל הבטיחות שלכם ושל המתאמנים סביבכם. הנכם אחראים באופן מלא על כל פציעה שנגרמת לכם, ו/או למתאמנים אחרים או לצוות ההדרכה עקב רשלנות שלכם ואי שמירה על כללי הבטיחות שהועברו לכם. הנכם אחראים על כל נזק שתגרמו בזדון (בכוונה) ו/או עקב שימוש שלא על פי ההנחיות והנהלים לציוד במועדון. במידה וגרמתם נזק לרכוש ו/או לציוד, תישאו בעלויות התיקון ו/או הרכישה.

ההשתתפות באימונים הקבועים במועדון מותנית בהשתתפות “בתקופת היסודות” :
*כל המצטרפים החדשים מחויבים “בתקופת יסודות”, תקופת היסודות הינה בת חודש קלנדרי אחד מיום ההצטרפות. תקופת היסודות מורכבת משני חלקים:
סדנת היסודות – כל המתאמנים החדשים מחויבים לעבור סדנת יסודות על פי הנחיית ארגון הקרוספיט העולמי. הסדנה, הינה שער הכניסה שלכם לספורט המדהים הזה. לא ניתן להתאמן במועדון מבלי לעבור את סדנת היסודות. סדנת היסודות אורכת כשעתיים ובה: הסבר פרונטלי, תרגול תנועות הבסיס של קרוספיט ואימון. סדנת היסודות היא בתשלום חד פעמי שיתווסף לתשלום החודש הראשון במועדון. רק בתום הסדנה תוכלו להתחיל את החלק השני של תקופת היסודות, ולהתאמן באופן סדיר במועדון.
אימונים בתקופת היסודות – בכל אימון אליו תגיעו תקבלו “חונך” מהמועדון שילווה אתכם במהלך האימון. במהלך תקופת היסודות תצטרכו לתאם ולהגיע לפגישה אישית לשיחה / שקילה ומדדים עם אלון בר גורל. מועדי הפגישות מופיעות באפליקציית הרישום לאימונים וניתן להירשם אליהם כמו לאימון.
שימו לב – בתקופת היסודות בלבד, לא ניתן להקפיא או לבטל את המנוי.

* חתימה על הצהרת בריאות על פי חוק הספורט, במידה וסימנתם “כן” באחת מהשאלות בטופס הצהרת הבריאות, עליכם להביא אישור רפואי מהרופא המקצועי המטפל בכם (לא מרופא משפחה) באישור על הרופא לכתוב את המשפט הבא:
ראשי/ת להתאמן בקרוספיט ללא מגבלות ו/או הגבלות. ללא אישור זה לא תוכלו להשתתף באימונים ע”פ הנחיית חוק הספורט.
* הסדרת התשלום / רכישת מנוי הרלוונטי בעבורכם.
בעת רכישת מנוי/פעילות מכל סוג שהוא במועדון הנכם מקבלים ומסכימים על כל המופיע בתקנון זה.
ניתן להגיע ולהתאמן במועדון בהתאם לשעות האימון המפורסמות באתר   www.cfy.co.il
ייתכנו שינויים בשעות האימונים ובימי הפעילות. ט.ל.ח
הנכם מאשרים שימוש בתמונות ובסרטונים בהם אתם מופיעים ויודע לכם כי המועדון לא יעשה בהם שימוש חריג פרט להצגת הפעילות במועדון.

המנוי שלכם
מחירי המנויים במועדון מופיעים במחירון באתר.
כל המנויים הקבועים במועדון הינם  חודשי קלנדרי, זאת אומרת שאם רכשתם מנוי בתאריך  9  לפברואר , המנוי שלכם בתוקף עד ל – 9  למרץ  (חודש קלנדרי מיום הרכישה).
אפשרויות התשלום
תשלום באשראי – התשלום יתבצע בהוראת קבע בכרטיס אשראי החיוב יתבצע בכל חודש בתאריך רכישת המנוי, לדוגמא למנוי שרכשתם ב 9 לפברואר יום חיוב הכרטיס הוא גם 9 לפברואר. החיוב יתבצע באופן אוטומטי. הוראת הקבע תתחדש אוטומטית בכל חודש ובאותו היום, כל עוד לא נקבל מכם בקשה לביטול המנוי במייל.
תשלום במזומן – יש לשלם במעמד רכישת המנוי, עלות חודשית של שלושה חודשי מנוי מראש לכל מנוי אותו תבקשו.
הקפאת מנוי
מתוך רצון להיות הוגנים ולגבות מכם תשלום רק על זמן אימונים בו נכחתם ולא מעבר לכך, אתם רשאים ויכולים להקפיא את המנוי שלכם בשתי אפשרויות שונות – הקפאה קצרה והקפאה ארוכה. זמן ההקפאה הכללי (סך הכל בימים) למנוי לא יעלה על חודשיים בשנה קלנדרית.
הקפאת מנוי קצרה
הקפאת המנוי הקצרה אפשרית לתקופה של שבועיים בלבד, לא פחות ולא יותר.
במהלך ההקפאה תמשיך הוראת הקבע לחייב אתכם על הסכום המלא/הקבוע החודשי של המנוי, רק בפעם השנייה שתנצלו את האפשרות הזאת ותקפיאו שוב את המנוי לשבועיים ויחד תצברו תקופת הקפאה של חודש ימים, (שבועיים + שבועיים) לא תחויבו על חודש ימים באותו החודש או בחודש שלאחריו תלוי בתאריכי ההקפאה.
הקפאת מנוי ארוכה
הקפאת המנוי הארוכה אפשרית לתקופה של חודש ימים בדיוק, לא פחות ולא יותר.
במהלך תקופת ההקפאה, לא תחויבו על אותו החודש בו לא הייתם או חודש לאחריו תלוי בתאריכי ההקפאה.
לא תתאפשר הקפאה רטרואקטיבית על כל תקופה בה לא נוצל המנוי מכל סיבה שהיא ולא הוגשה בגינה בקשה להקפאה. (אל תכניסו אותנו לפינה, זה לא נעים).

את הבקשה להקפאת המנוי יש לשלוח במייל בלבד ל – crossfityoqneam@gmail.com

בקשות להקפאת מנוי שאינו יגיעו במייל לא תתעננה, הימנעו מאי הנעימות ושחקו לפי הכללים.
אפשרויות ביטול
בקרוספיט יקנעם אין סיכון – כל מתאמן שרוצה להפסיק את המנוי, יכול לעשות זאת! ללא התחייבות וללא דמי ביטול.
ניתן לבטל את המנוי מכל סיבה, את הבקשה לביטול המנוי יש לשלוח במייל בלבד לכתובת : crossfityoqneam@gmail.com

כפי שציינו, תוקף המנוי שלכם הינו מתאריך היצירה שלו ולמשך חודש קלנדרי מלא,  באם בוצע אימון (כל אימון) בתקופת המנוי בה הוגשה הבקשה לביטול המנוי – חודש זה יחויב במלואו וביטול המנוי יכנס לתוקפו בתום תקופת המנוי בה הוגשה הבקשה, למתאמן תהיה הזכות להגיע ולהמשיך להתאמן עד תום התקופה בה הוגשה הבקשה, לדוגמא: מנוי נרכש בתאריך 9.2 ותקף עד לתאריך 9.3 והבקשה לביטול המנוי נשלחה במייל רק בתאריך 20.2  יחויב בתשלום מלא על כל חודש פברואר ותוכלו להמשיך ולהגיע להתאמן עד לתאריך 9.3  שהוא סוף תקופת המנוי.

הרשמות לאימונים
את ההרשמות לאימונים יש לבצע רק דרך אפליקציית Arbox  בלבד.
בכל יום בשעה מוגדרת מראש נפתחת האפשרות להירשם לאימוני אותו היום
לאימוני הבוקר / צהריים ההרשמה נפתחת 24 שעות קודם.
יש להירשם לכל אימון אליו אתם מבקשים להגיע טרם תחילתו, לא ניתן להשתתף באימון אליו לא נרשמתם מראש.
במידה ואינכם יכולים להגיע יש לבטל את השתתפותכם באימון עד שעה טרם תחילתו.
ניתן להירשם לאימון אחד ביום מאותו הסוג.
ניתן ומומלץ להירשם גם לאימון משלים וגם לאימון קרוספיט באותו היום, לדוגמא
לבצע אימון מוביליטי / גמישות בשעה 18:30 ולאחריו אימון קרוספיט בשעה 19:30 או בסדר הפוך.
במידה ונרשמתם לאימון לא ביטלתם ולא הגעתם תירשם לכם הערה במערכת ותישלח אליכם הערה על כך, בפעם השנייה שזה יקרה המערכת תזהיר אתכם כי…
בפעם השלישית שזה יקרה המערכת תחסום אתכם מלהירשם לאימון ל 24 שעות
לא ינתן כל החזר / זיכוי / פיצוי כספי על הזמן בו תהיו מנועים מלהירשם עקב חסימה מהמערכת. אנחנו מועדון חברים, אין צורך להסביר את משמעות וחשיבות העניין – היו אחראים והוגנים בבקשה.

התנהלות באימונים
אל תאחרו! האימונים תמיד מתחילים בזמן!  מומלץ להגיע 5 דק’ לפני שהאימון שלכם מתחיל. איחרתם מעל 10 דקות לא תוכלו להיכנס לאימון (זה לא כי אנחנו רעים, זה כי פספסתם את החימום ועכשיו אתם מסתכנים בלבצע אימון ללא חימום -לא נאפשר זאת) קבלו בהבנה שאנחנו רוצים לשמור עליכם, הבריאות שלכם חשובה מהכל.
החזירו ציוד למקום בתום האימון – יחד עם כולם.
השארתם שאריותDNA  או לכלוך / מגנזיום / פלסטרים ועוד כל מיני שטויות על משטח האימונים, מוט, ציוד וכו’ אל תתעצלו – נקו את זה, כשהתחלתם את האימון גם אתם קיבלתם משטח נקי.
בזמן שהמאמנים מסבירים – תקשיבו, כבדו אותם!
האימון מסתיים ברגע שאחרון המתאמנים סיים אותו, סיימתם קודם – כל הכבוד!
קחו אוויר, שתו שלוק מים ולכו לעודד ולדחוף את אלה שעדיין עובדים – זאת קהילה.
תגידו היי תגידו ביי
קהילה בונה כוח